Producenci

Ziołowy Pas Lędźwiowy Przeciwbólowy

Ziołowy Pas Lędźwiowy Przeciwbólowy

Ziołowy pas lędźwiowy przeciwbólowy przynosi szybką ulgę w chorobach kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego, bólach pleców, w dolegliwościach "korzonkowych" i rwie kulszowej.

Więcej szczegółów


75,00 zł brutto

2 dostępnych

Ostatnia sztuka!

Ziołowy pas lędźwiowy przeciwbólowy poza efektem przeciwbólowym wzmacnia ogólne siły organizmu, zwiększa napięcie mięśni i umożliwia wykonywanie zanacznie większych wysiłków. Powodować może zmniejszenie skurczów mięśni. Pobudza procesy przemiany materii, wzmacnia odporność organizmu, . Wspomaga działanie leków przeciwbólowych, a używany samodzielnie może stanowić alternatywę dla tych leków i chroni przed niekorzystnymi działaniami długotrwałego zażywania leków przeciwzapalnych i przeciwbólowych.

Przy dolegliwościach bólowych okolicy pleców i dolnego odcinka kręgosłupa przykłada się go bezpośrednio na miejsce bolące i nosi się przez kilkanaście godzin dziennie przez 2-3 tygodnie. Pas musi dotykać bezpośrednio ciała. Nie należy go moczyć w wodzie, ani prać, bo grozi to zniszczeniem ziołowego wkładu zaszytego w pasie i utratą wląściwości. W przypadku zawilgocenia (pot), wystarczy go wysuszyć. Ziołowy wkład w pasie wykazuje aktywność przez 1 rok od rozpoczęcia jego stosowania.

Koszyk  

jest pusty