Producenci

Nano corrector -

Nano corrector - lifting efekt

Więcej szczegółów


211,00 zł brutto

1 dostępny

Ostatnia sztuka!

Nano Corrector

kompleks transdermalny

lifting-efekt

Kod: 12201

Przeznaczenie

Wykorzystanie kompleksu transdermalnego z lifting-efektem stanowi doskonałą alternatywę dla liftingu operacyjnego twarzy i preparatów iniekcyjnych. Kompleks nasyca skórę kolagenem, aktywizuje syntezę własnych włókien kolagenowych, odbudowuje sprężystość cery i wyraźny owal twarzy.

Zalecana jest dla każdego rodzaju skóry dla osób w wieku 35 lat.

Kompleks obejmuje dwa składniki: mezokoktajl odbudowujący i kolagen mikrokapsułkowany.

Mezokoktajl – składa się z unikalnej kombinacji b-glukanu, glukozaminy, peptydów  kolagenu i kwasu hialuronowego, która uruchamia w tkankach reakcję odpornościową i naturalne procesy regeneracji uszkodzonych komórek, przyśpiesza także rozwój młodych komórek naskórka. Aktywizuje syntezę włókien kolagenowych i elastyny, aktywnie nawilża i odżywia skórę, odbudowuje strukturę młodej skóry.

Mikrokapsułki – kolagen mikrokapsułkowany uruchamia proces odnowy komórek od wewnątrz, wzmaga syntezę białka w komórkach i rozwój struktury kolagenowej w tkankach, skutecznie wypełnia zmarszczki i naciąga skórę. Dzięki unikalnej technologii mikrokapsułkowania kolagen jest w całości wchłaniany przez komórki skóry, wyłączając utratę i utlenienie substancji aktywnej.

    Zastosowanie

  1. Za pomocą nasadki dozującej nanosimy kilka kropel mezokoktajlu (preparat nr 1) na opuszki palców i rozprowadzamy na powierzchni oczyszczonej skóry twarzy.
  2. Niewielką ilość mikrokapsułek (preparat nr 2) nanosimy na opuszki palców i wklepując, rozprowadzamy na powierzchni skóry już nasączonej mezokoktajlem.
  3. Dodatkowo, jako trzecią warstwę, nakładamy na powierzchnię skórę mezokoktajl.
  4. Masujemy skórę w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Przy umiarkowanych objawach więdnięcia skóry nanosimy na suchą oczyszczoną skórę jeden raz dziennie (wieczorem, na dwie godziny przed snem),  przy wyraźnych problemach – dwa razy dziennie.

 

Koszyk  

jest pusty