Producenci

Nano corrector - efekt botoksu

Nano corrector - efekt botoksu

Nano corrector botox-efekt

Więcej szczegółów


199,00 zł brutto

2 dostępnych

Ostatnia sztuka!

Nano Corrector

kompleks transdermalny

botoks-efekt

Kod: 12202

Przeznaczenie

Stosowanie kompleksu transdermalnego z botoks-efektem stanowi skuteczną alternatywę dla iniekcji typu botoks, bez efektów ubocznych i uszkodzenia skóry. Rezultat odmładzający, 2-3-krotne zmniejszenie zmarszczek przy całkowitym zachowaniu mimiki. Dzięki zastosowaniu środków osiągana jest lokalna miorelaksacja, stymulacja wytwarzania własnego kolagenu, wygładzenie zmarszczek.

Zalecana jest dla każdego rodzaju skóry dla osób w wieku 35 lat.

Kompleks zawiera dwa składniki: mezokoktajl odbudowujący i kolagen w mikrokapsułkach z toksyną botuliczną, zwaną popularnie botoksem.

Mezokoktajl – oddziałując na różne warstwy skóry, preparat nie tylko wygładza zmarszczki, ale też usuwa przyczynę ich powstawania. Innowacyjna kombinacja kompleksu peptydowego składającego się z miorelaksantów heksapeptyda-3 i tripeptyda-5 w połączeniu z kwasem hialuronowym osłabia kurczenie się mięśni twarzy, stymulując jednocześnie wytwarzanie własnych białek: kolagenu i elastyny; aktywnie nasyca skórę wilgocią i w sposób naturalny wypełnia zmarszczki.  

    

Mikrokapsułki – działają podobnie jak botoks, są znaną metodą iniekcyjnego odmładzania skóry. Wygładzają już istniejące zmarszczki mimiczne. Zawierają substancję opatentowaną – Vegneotox R z toksyną botuliczną typu A – która rozluźnia mięśnie mimiczne i zapobiega ich kurczeniu się, sprzyjając w ten sposób wygładzaniu zmarszczek mimicznych.

Zastosowanie

  1. Za pomocą nasadki dozującej nanosimy kilka kropel mezokoktajlu (preparat nr 1) na opuszki palców i rozprowadzamy na powierzchni oczyszczonej skóry twarzy.
  2. Niewielką ilość mikrokapsułek (preparat nr 2) nanosimy na opuszek palca i wklepując, rozprowadzamy na powierzchni skóry już nasączonej mezokoktajlem.
  3. Dodatkowo, jako trzecią warstwę, nakładamy na powierzchnię skórę mezokoktajl.
  4. Masujemy skórę w celu równomiernego rozprowadzenia preparatu.

Przy umiarkowanych objawach zwiotczałej skóry nanosimy na suchą oczyszczoną skórę jeden raz dziennie (wieczorem, na dwie godziny przed snem), przy wyraźnych problemach - dwa razy dziennie.

 

Koszyk  

jest pusty